Lavoar jugend

Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAVOAR, omkring 1900, jugend, bemålad, med marmorskiva, höjd ca 90, 85x50 cm

Ytslitage, smärre nagg, pluggar saknas

302428

2015-03-30