Sideboard glas och metall

Sideboard glas och metall
Sideboard glas och metall
Sideboard glas och metall
Sideboard glas och metall

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, NK, 1900-tal, glasskiva, underrede i borstat stål och mässing, höjd ca 66, 152x40 cm

Smärre slitage

302430

2015-03-30