Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKA och BURK, lackarbeten, Japan, 1900-tal, brickan med delvis förgylld dekor, motiva v figurscener, brickans mått ca 28x39 cm burkens höjd ca 13 cm
Brickan med nagg
302431
2015-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här