Skåp omkring 1900

Skåp omkring 1900
Skåp omkring 1900
Skåp omkring 1900
Skåp omkring 1900
Skåp omkring 1900
Skåp omkring 1900
Skåp omkring 1900
Skåp omkring 1900
Skåp omkring 1900
Skåp omkring 1900

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, omkring 1900, stomme i bambuimitation, klädsel i rotting

Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen, ytslitage, rottingen har släppt ngt, skador

302432

2015-03-30