Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KANNA, glaserad keramik, Japan, 18/1900-tal, polykrom glasyr, öppning med kork, höjd ca 15 cm
Pip med nagg
302440
2015-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här