Levi Vassily oljemålning
Valmis
2015-03-30
302459
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
LEVI VASSILY (1878-1954): Kustlandskap, signerad V. Levi, olja på pannå, ca 60x78 cm