Levi Vassily oljemålning
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
LEVI VASSILY (1878-1954): Kustlandskap, signerad V. Levi, olja på pannå, ca 60x78 cm
Kuntoraportti
302459
Päivämäärä:
2015-03-30