Levi Vassily oljemålning

Levi Vassily oljemålning
Levi Vassily oljemålning
Levi Vassily oljemålning
Levi Vassily oljemålning
Levi Vassily oljemålning
Levi Vassily oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

LEVI VASSILY (1878-1954): Kustlandskap, signerad V. Levi, olja på pannå, ca 60x78 cm

Kuntoraportti

302459

Päivämäärä:

2015-03-30