Fönster jugend 2 st

Fönster jugend 2 st
Fönster jugend 2 st
Fönster jugend 2 st
Fönster jugend 2 st

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÖNSTER, 2 st, 1900-tal, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, jugend, ca 110x52 cm (fönsterbågarnas yttermått)

Slitage, skador

302461

2015-04-18