Flagga Örlog 1800-tal

Flagga Örlog 1800-tal
Flagga Örlog 1800-tal
Flagga Örlog 1800-tal
Flagga Örlog 1800-tal
Flagga Örlog 1800-tal
Flagga Örlog 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÖRLOGSFLAGGA, 1800-tal, längd 5,5 m
PROVENIENS: Ålholms Slott, Lolland, Danmark

302474

2015-04-18