Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SAMEKNIV med slida, benarbete, slida med delvis genombruten dekor, osignerad, möjligen "Gubben Knektar, längd 22 cm
Skinndeltaljer med slitage
302476
2015-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här