Samekniv

Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMEKNIV med slida, benarbete, slida med delvis genombruten dekor, osignerad, möjligen "Gubben Knektar, längd 22 cm

Skinndeltaljer med slitage

302476

2015-03-31