Juliusz Slabiak

Juliusz Slabiak
Juliusz Slabiak
Juliusz Slabiak
Juliusz Slabiak
Juliusz Slabiak
Juliusz Slabiak

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JULIUSZ SLABIAK (Polen, 1917-1973): (2) Trojka, signerade Juliusz Slabiak, olja på duk, ca 14x19 cm vardera

302483

2015-03-30