Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MUGGAR, 3 st samt SKÅL, keramik, Japan, 1900-tal, grön och brun glasyr med motiv av blommande körsbärsträd, delvis märkt, höjd ca 8 cm skålens diameter ca 12 cm
Bruksslitage
302491
2015-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här