Japanska muggar och skål

Japanska muggar och skål
Japanska muggar och skål
Japanska muggar och skål
Japanska muggar och skål
Japanska muggar och skål
Japanska muggar och skål

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MUGGAR, 3 st samt SKÅL, keramik, Japan, 1900-tal, grön och brun glasyr med motiv av blommande körsbärsträd, delvis märkt, höjd ca 8 cm skålens diameter ca 12 cm

Bruksslitage

302491

2015-03-28