Japanskt kalligrafiset
Closed
2015-03-28
302493
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
KALLIGRAFISET, Japan, 1900-tal, 5 delar, etui i trä, bestående av: bläckhorn, tuschsten, sigill samt pensel och etui, etuiets höjd ca 4, 27x19 cm
Slitage, sprickor i etuiet