Japansk vas och skålar

Japansk vas och skålar
Japansk vas och skålar
Japansk vas och skålar
Japansk vas och skålar
Japansk vas och skålar
Japansk vas och skålar
Japansk vas och skålar
Japansk vas och skålar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 2 st, VAS, keramik, Japan, 1900-tal, skålar med blekgrå och vit glasyr, vasen i svart och brun glasyr, höjd 7-21,5 cm

Bruksslitage

302500

2015-03-28