Japanska fat

Japanska fat
Japanska fat
Japanska fat
Japanska fat
Japanska fat
Japanska fat

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 3+1+1 st, SKÅL, keramik, Japan, 18/1900-tal, grön glasyr i olika nyanser, stora fatets diameter 23,5 cm

Bruksslitage, smärre nagg

302502

2015-03-28