Japanska tekoppar

Japanska tekoppar
Japanska tekoppar
Japanska tekoppar
Japanska tekoppar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TEKOPPAR, 15 st, Japan, 1900-tal, varierande dekor i olika glasyrer, delvis med motoiv av blommor, delvis signerade, höjd ca

Bruksslitage, enstaka glasyrsprickor

302503

2015-03-28