Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TEKOPPAR, 15 st, Japan, 1900-tal, varierande dekor i olika glasyrer, delvis med motoiv av blommor, delvis signerade, höjd ca
Bruksslitage, enstaka glasyrsprickor
302503
2015-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här