Kosta glasservis

Kosta glasservis
Kosta glasservis
Kosta glasservis
Kosta glasservis

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KOSTA, glasservis, 57 dlr., 1900-tal, delvis förgyllda, bestående av: 12 öl/grogg, 3 rödvin, 10 likör, 12 snaps, 9 starkvin, 11 selter

Ett fåtal med höjdskillnader

302521

2015-03-30