Erik Höglund glas

Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 3 st, GLAS, 4+3 st., Erik Höglund, polykromt glas, varav 4 stop samt 3 snapsglas (+1 medföljer med nagg), glasens höjd ca 8,5-10,5 cm, fatens längd ca 7-18 cm

Bruksslitage, yligt nagg på ett av faten

302529

2015-03-30