Erik Höglund glas
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FAT, 3 st, GLAS, 4+3 st., Erik Höglund, polykromt glas, varav 4 stop samt 3 snapsglas (+1 medföljer med nagg), glasens höjd ca 8,5-10,5 cm, fatens längd ca 7-18 cm
Bruksslitage, yligt nagg på ett av faten
302529
2015-03-30