Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SPEGEL, 1900-talets mitt, rokokostil, förgylld, fasetterat glas, etikettmärkt Österlunds i Stockholm, höjd 132x96 cm
Zustandsbeschreibung
Skador och lagningar
302557
2015-03-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner