Peter Tillberg litografi

Peter Tillberg litografi
Peter Tillberg litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER TILLBERG (född 1946):"Människans bästa vän" signerad och daterad P Tillberg 92, 31/185, färglitografi, 70x56 cm

302560

2015-03-30