Bengt Nordenberg oljemålning

Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NORDENBERG, Bengt (1822-1902): Porträtt av Sjökapten Peter Nilsson Sölvesborg, signerad och daterad B Nordenberg 1845, olja på duk, 67x50 cm

Duklagning, smärre färgbortfall

302562

2015-03-30