Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1887-1985), "Don Quichotte", litografi, signerad och daterad Picasso 10.8.55, ca 44x35 cm

302565

2015-03-30