Föreläsningar efter Jonas Sidrén 1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANDSKRIVNA FÖRELÄSNINGSANTECKNINGAR, ca 100 s., daterad 1761, efter Dr. Jonas Sidrén (1723-1799), lärjunge till Carl von Linné

Ej fullt genomgånget

302610

2015-03-30