Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JUHA MEURONEN (Finland 1952), "Aamu" (morgon), signerad och daterad 2008, akryl på duk, ca 85x100 cm
UTSTÄLLD och inköpt på Utställningssalongen på Karlavägen 81, Stockholm
302622
2015-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här