Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, fanérad i olika träslag, beslag i mässing, dekor av romber, höjd 74,5, 101x46 cm

Fanérskador, nyckel saknas

302630

2015-03-30