Klubbat för:
4 400 SEK
3 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets början, fanérad i olika träslag, beslag i mässing, dekor av romber, höjd 74,5, 101x46 cm
Fanérskador, nyckel saknas
302630
2015-03-30