Skål i sten

Skål i sten
Skål i sten
Skål i sten
Skål i sten
Skål i sten
Skål i sten
Skål i sten
Skål i sten

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, grön sten, Kina, 1900-tal, föreställande lotusblad med fabeldjur, längd ca 15 cm

Smärre nagg

302631

2015-03-30