Lennart Jirlow Violinist
Valmis
2015-04-11
302638
| Korkein tarjous | 18 500 SEK |
| Arviointi | 24 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Violinist, signerad L.Jirlow, olja på pannå, 18x14 cm
PROVENIENS: Särö konstgalleri