Takarmatur design Louis Poulsen

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VILHELM WOHLERT, "Satellit pendant lamp", för Louis Poulsen, takarmatur, 1960-tal, vita glaskupor, etikettmärkt Louis Poulsen, höjd ca 35 cm

Avklippt sladd, bruksslitage

302645

2015-03-31