Hänge 18 k guld emalj och briljanter
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÄNGE, 18 k guld, i form av ett ägg, guillocherad koboltblå emalj, mittdekor med en krans av 22 briljanter, sovjetiska stämplar med importstämplar av W. A. Bolin, Stockholm, höjd inkl. ögla 2,1 cm, vikt ca 3,9 g
Emaljskador
302652
2015-03-31