Skrivpulpet
2015-04-01
302672
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVPULPET, rokoko, vitmålad, låda med inredning, höjd 88, 84x66 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland
Slitage, skador