Frans Johan Roselli oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANS JOHAN ROSELLI (1883-1868), efter Berger: Hamnbild i månsken, signerad och daterad F Roselli 1860, olja på duk, ca 60 x 87 cm

Krackeleringar

302698

2015-04-09