Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRANS JOHAN ROSELLI (1883-1868), efter Berger: Hamnbild i månsken, signerad och daterad F Roselli 1860, olja på duk, ca 60 x 87 cm
Krackeleringar
302698
2015-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här