Kristi Korsnedtagning oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800) variant efter Rembrandt: Kristi korsnedtagning, olja på duk, ca 90 x 75 cm

Reva, hål, krackeleringar, färgbortfall

302700

2015-04-09