Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Bergslandskap med stuga, olja på duk, ca 45 x 69 cm
Krackeleringar
302701
2015-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här