Bergslanskap med stuga oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Bergslandskap med stuga, olja på duk, ca 45 x 69 cm

Krackeleringar

302701

2015-04-09