Orientmatta Mahal semiantik

Orientmatta Mahal semiantik
Orientmatta Mahal semiantik
Orientmatta Mahal semiantik
Orientmatta Mahal semiantik
Orientmatta Mahal semiantik
Orientmatta Mahal semiantik
Orientmatta Mahal semiantik
Orientmatta Mahal semiantik

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik Mahal, ca 1930-tal, Mostafa Ali-mönster, ca 302x510 cm

Smärre lagningar

302727

2015-04-01