Skrivställ nyrokoko

Skrivställ nyrokoko
Skrivställ nyrokoko
Skrivställ nyrokoko
Skrivställ nyrokoko
Skrivställ nyrokoko
Skrivställ nyrokoko

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVSTÄLL, 1800-talets slut, nyrokoko, gjutjärn, bläckställ med glasinsats, svartmålad och bronserad, höjd 12, längd 28 x 22 cm

Insatser med nagg, ytskador

302760

2015-03-31