Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARAFFER, 2 st, STARKVINSGLAS, 5 st, 1800-talets slut, troligen Tyskland, bronserad dekor, karaffernas höjd 21 cm
Ytslitage
302762
2015-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här