Karaffer och starkvinsglas

Karaffer och starkvinsglas
Karaffer och starkvinsglas

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARAFFER, 2 st, STARKVINSGLAS, 5 st, 1800-talets slut, troligen Tyskland, bronserad dekor, karaffernas höjd 21 cm

Ytslitage

302762

2015-03-31