Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérat i mahogny, beslag i mässing, läderklädd bordsskiva, höjd 77, 122x58 cm
Ytskador, nyckel saknas
302763
2015-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här