Skrivbord engelsk stil

Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérat i mahogny, beslag i mässing, läderklädd bordsskiva, höjd 77, 122x58 cm

Ytskador, nyckel saknas

302763

2015-03-31