Otto Tigerhielm oljemålning

Otto Tigerhielm oljemålning
Otto Tigerhielm oljemålning
Otto Tigerhielm oljemålning
Otto Tigerhielm oljemålning
Otto Tigerhielm oljemålning
Otto Tigerhielm oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTO TIGERHIELM (1800-tal): Par i eka lägger nät, olja på duk, signerad Otto Tigerhielm, 35 x 55 cm
Proveniens: Motala slott

302765

2015-03-31