Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HJALMAR TRAFVENFELT (1851-1937), insjölandskap med björkar, olja på duk, signerad Hj Trafvenfelt, 47 x 68 cm
Proveniens: Motala slott
302767
2015-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här