Strösockerskål nysilver
2015-03-31
302769
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STRÖSOCKERSKÅL på fot, nysilver, 1800-talets slut, dekor med bevingade puttisar, lockknopp med blomdekor, stämplad A R Stockholm, höjd 31 cm