Strösockerskål nysilver

Strösockerskål nysilver
Strösockerskål nysilver
Strösockerskål nysilver
Strösockerskål nysilver
Strösockerskål nysilver
Strösockerskål nysilver
Strösockerskål nysilver
Strösockerskål nysilver

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRÖSOCKERSKÅL på fot, nysilver, 1800-talets slut, dekor med bevingade puttisar, lockknopp med blomdekor, stämplad A R Stockholm, höjd 31 cm

302769

2015-03-31