Simone de Dardel oljemålning

Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMONE DE DARDEL (1913-1996): "Det vita trädet", signerad och daterad Simone d Dardel 1953, olja på duk, ca 61 x 46 cm
UTSTÄLLD: Riksförbundet för Bildande Konst

302775

2015-03-31