Klubbat för:
450 SEK
1 000 SEK
SVEN EKSTEDT (1894-1950): tillskriven, Sydländskt landskap med bro, bär signatur, olja på duk, 46x55 cm
Färgbortfall, skador
302780
2015-04-01