Sven Ekstedt oljemålning

Sven Ekstedt oljemålning
Sven Ekstedt oljemålning
Sven Ekstedt oljemålning
Sven Ekstedt oljemålning
Sven Ekstedt oljemålning
Sven Ekstedt oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

SVEN EKSTEDT (1894-1950): tillskriven, Sydländskt landskap med bro, bär signatur, olja på duk, 46x55 cm

Färgbortfall, skador

302780

2015-04-01