Asger Riber oljemålning

Asger Riber oljemålning
Asger Riber oljemålning
Asger Riber oljemålning
Asger Riber oljemålning
Asger Riber oljemålning
Asger Riber oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASGER RIBER (Danmark, född 1897): Interiör Fanö, olja på duk, signerad, 41x58 cm

302782

2015-04-01