Folke Ohlsson soffbord Frisco

Folke Ohlsson soffbord Frisco
Folke Ohlsson soffbord Frisco
Folke Ohlsson soffbord Frisco
Folke Ohlsson soffbord Frisco
Folke Ohlsson soffbord Frisco
Folke Ohlsson soffbord Frisco
Folke Ohlsson soffbord Frisco
Folke Ohlsson soffbord Frisco

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE OHLSSON, bord, "Frisco", teak, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, höjd 52, 118x78 cm

Slitage, märken

302787

2015-03-31