Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOLKE OHLSSON, bord, "Frisco", teak, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, höjd 52, 118x78 cm
Slitage, märken
302787
2015-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här