Pieter Quast hans krets oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PIETER QUAST, hans krets, 1600-tal, interiör med festande bönder, olja på pannå, ca 23x18 cm

Obetydliga krackeleringar

302792

2015-03-31