Cecilia Sikström färgserigrafi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): Marlene, signerad och numrerad Cecilia Sikström 131/180, serigrafi, bladmått ca 58x55 cm

302810

2015-03-31