Oljemålning J Rollins

Oljemålning J Rollins
Oljemålning J Rollins
Oljemålning J Rollins
Oljemålning J Rollins
Oljemålning J Rollins
Oljemålning J Rollins

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (engelsk skola, 1800-tal), insjö i månsken, signerad J Rollins, olja på duk, ca 66,5x102 cm

Retusch

302822

2015-03-31