Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (engelsk skola, 1800-tal), insjö i månsken, signerad J Rollins, olja på duk, ca 66,5x102 cm
Retusch
302822
2015-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här