Bernt Ringqvist oljemålning

Bernt Ringqvist oljemålning
Bernt Ringqvist oljemålning
Bernt Ringqvist oljemålning
Bernt Ringqvist oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNT RINGQVIST (1917-1966): Kvinna med huvudbonad, monogramsignerad BR, olja på pannå, ca 22x18 cm

302833

2015-03-31