Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERNT RINGQVIST (1917-1966): Kvinna med huvudbonad, monogramsignerad BR, olja på pannå, ca 22x18 cm
302833
2015-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här