Pär Lindblad oljemålning

Pär Lindblad oljemålning
Pär Lindblad oljemålning
Pär Lindblad oljemålning
Pär Lindblad oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄR LINDBLAD (1907-1981): Kvinnor vid havet, signerad Pär Lindblad, olja på pannå, 28x32 cm

302839

2015-03-31