Carl Eldh August Strindberg gips

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

CARL ELDH (1873-1954): August Strindberg, patinerad gips, höjd ca 54 cm, bredd 60 cm, djup ca 33 cm, bemålad piedestal i trä, marmorimiterad, höjd ca 140, 40x40 cm

Skador, nagg

302853

2015-04-01